Sanicat Aktive Cotton Fresh Kedi Kumu 10 Lt X 2 Adet

146,90

Sanicat Aktive Cotton Fresh Kedi Kumu 10 Lt X 2 Adet

Stokta

Stok kodu: 00728mavireyon Kategoriler:

Sanicat Clumping White Cotton Fresh Oksijen Kontrol Kedi Kumu 20 Lt Açık yada kapalı tuvalet kabına 4 cm yüksekliğinde olacak şekilde kumu ekleyiniz.Kum üzerinde oluşan topaklanmaları düzenli bir şekilde temizleyiniz. Tuvalet kabına konulan kumu 5-7 gün içerisnde tekrar tabana yapışmaması için tazeleyin.Değiştirmek istediğiniz kumu tuvalete değil çöp kutusuna dökünüz. Sanicat kedi kumu, kediler için, yüksek topaklaşma özelliğine sahip, doğal bentonitten üretilmiş, kedi kumudur. Bütün bakterilerin oluşumunu engellemektedir. Beyaz ultra topaklanan Bentonit Beyaz Kedi Kumu

Kum Özelliği İnce Tanelidir.

Maksimum kolay topaklanma ve beyaz tanecikler

Maksimum hijyen sağlar ve kedi kumu her zaman temiz kalır

Etraftaki ve tuvalet sonrası kötü kokuyu hapseder.

Kedi kumu kokusuzdur, üstün koku kontrolü sağlamak üzere formüle edilmiştir.

Uzun süren sonuçları sağlamak için istenmeyen kokuları etkili bir şekilde nörelize eder

Tozsuz ve patilere yapışmayan özellik

Sanicat Clumping White Cotton Fresh Oksijen Kontrol Kedi Kumunun Kullanım Talimatı % 100 Doğal İçeriğinde kullanılan ham maddeler kimyasal madde içermemekle birlikte kedinizin sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Sıvı ile temas ettiğinde bulunduğu ortama hoş bir koku verir ve kötü kokunun oluşumunu engeller. Sanicat Süper Emici olarak Kullanılan Bentonitin üstün kaliteli yapısı nedeniyle sıvıyı anında çeker ve hızlıca topaklaşmasını sağlar. Granüllerin tek tip boyutu, klozetten kirin kaçışını azaltır, pençelerde yumuşaktır ve toz üretmez , bu nedenle alerjik kediler için mükemmeldir ve evde rahatlık sunar. Açık yada kapalı tuvalet kabına 4 cm yüksekliğinde olacak şekilde kumu ekleyiniz.

Kum üzerinde oluşan topaklanmaları düzenli bir şekilde temizleyiniz.

Tuvalet kabına konulan kumu 5-7 gün içerisnde tekrar tabana yapışmaması için tazeleyin.

Değiştirmek istediğiniz kumu, tuvalete değil çöp kutusuna dökünüz.

Günlük olarak katı atık maddeleri ve topaklanmış kedi kumunu bir kedi kum küreği yardımıyla temizleyiniz ve kumu karıştırınız.

 

Ağırlık 17.0000 kg
Marka