LİNDO Aktif Karbonlu Topaklaşan Kedi Kumu – 6 Lt X2 Adet

59,90

LİNDO Aktif Karbonlu Topaklaşan Kedi Kumu – 6 Lt X2 Adet

Stokta

Stok kodu: 8006455001014 Kategoriler: ,

Lindo Cat Premium Active Plus Bentonit Kedi Kumu – 6lt x 2adet

Lindo Cat Active Plus daha etkin koku kontrolüne yönelik doğal aktif karbon katkılı, topaklaşan bir kedi kumudur.

Üretiminde tamamen yüksek kalite ince taneli beyaz bentonit kullnaılmıştır.

Küçük Granül boyutları, Maksimum hızlı topaklaşmayı ve katı topakların oluşmasını mümkün kılar ve böylece daha az atık ürüne yol açar yenilikçi aktif karbon formülü kedi dışkısında ve idrarlarında yer alan organik bileşikleri emerek oldukça etkin koku kontrolü sağlar.

KEDİNİZ İÇİN EN DOĞALI

LindoCat "Bentonit" mineralinden üretilen 0 doğal bir kedi kumudur, ideal bir kedi kumunun sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir.Kedinizin sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermez.Hammede ve formülü sayesinde kedinizin rahat kullanımını sağlayan mükemmel bir yapıya sahiptir.

SAĞLIKLI VE HİJYENİK

Evcil hayvan hijyeni konusunda uzman bir italyan farması olan, uzun yıllardır Avrupa"da binlerce hayvan sever tarafından tercih edilen LindoCat Kedi kumu, beyaz renkli oluşu sebebiyle idrardaki farklı renklerin kolay farkedilmesini ve kedinizin sağlık problemlerinin erken teşhis edilmesini sağlar.

YÜKSEK EMME GÜCÜ

Doğal kedi kumu LindoCat"i oluşturan granüllerin yapıları çok yüksek sıvı emme kapasitesi sağlar.Anında topaklanır ve bu nedenle sıvıyı çok kısa bir sürede absorbe eder.Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel derecede kuruluj sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyenik tuvalet ortamı sunar.

İDEAL TOPAKLAŞMA VE SIZDIRMAZLIK

LindoCat ideal topaklaşma özelliğine sahiptir, kısa sürede sağlam topaklar oluşturur. Çabuk topaklaşma özelliği, sıvının kum kabının en altına inip birikmesini önleri, bakteri oluşumuna engel olur ve kediniz için sağlıklı bir ortam sağlar.Topaklaşan kısmı bir kürek yardımıyla kolaylıkla ayırarak geleneksel kumlara kıyasla temiz kumdan da tasarruf etmiş olursunuz.

Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.

Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.

 

Ağırlık 10.0000 kg
Marka

,