Hills Small Mini Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 1,5 kg

167,90

Hills Small Mini Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 1,5 kg

Stokta

Stok kodu: 00582 Kategoriler: ,
  • Hills Small Mini Adult Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 1,5Kg Sevgisi Büyük, Boyutu Küçük. HILL'S SCIENCE PLAN Small & Mini Adult Kuzu Etli ve Pirinçli köpek maması, yaşamlarının en önemli dönemlerini yaşayan Küçük ve Mini ırk köpeklerin benzersiz ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmıştır. Farklı çeşitleri tercih edenler için mükemmel kuzu etinin lezzeti ve minik mama tanecik yapısıyla özel olarak üretilmiştir. Sağlıklı ve hassas sindirim için yüksek kaliteli kuzu eti ve pirinç
  • Sağlıklı deri ve parlak tüyler için besleyici Omega-6 ve E Vitamini karışımı
  • Yağsız kas yapısı için kaliteli protein
  • Yaşam boyu bağışıklık desteği için özel Small & Mini antioksidan karışımımızı içerir
  • Kullanımının Önerildiği Durumlar Yetişkinlik çağında 10 kg'a kadar olan 1-6 yaş aralığındaki yetişkin köpekler. Kullanımının Önerilmediği Durumlar Yavru köpekler veya yaşlı köpekler (6 yaşından büyük). Gebe veya emziren köpekler. Gebelik veya emzirme dönemindeki köpekler,HILL'S SCIENCE PLANPuppy Small & Mini köpek mamalarına geçmelidir. MALZEMELER:Mısır, kahverengi pirinç, pirinç, buğday, mısır glüten unu, kuzu unu, arpa, yulaf, hayvansal yağ, dijest, soya küspesi, bitkisel yağ, keten tohumu, kurutulmuş domates posası, kurutulmuş narenciye posası, ıspanak tozu. FAYDALI BİLGİLER Mama miktarını ideal kiloyu koruyacak şekilde ayarlayınız. Eğer emin değilseniz veteriner hekiminize danışınız.
  • Bu mamayı ilk defa mı kullanıyorsunuz? Eski mamanın miktarını azalttığınız, yeni mamanın miktarını ise arttırdığınız bir karışım hazırlayarak kademeli şekilde 7 gün sonunda yeni mamaya tamamen geçiş yapınız.
  • Her zaman temiz ve taze su bulundurunuz!