Giffy Kuzu Etli Köpek Maması 15 Kg

169,90

Giffy Kuzu Etli Köpek Maması 15 Kg

Stokta

Stok kodu: 8681692300030 Kategoriler:

Gifyy Kuzu Etli Köpek Maması 15 Kg

giffy 15 Kg Gifyy ( 23/10 ) Premium Yetişkin Köpek Maması ( Kuzu Etli ) Kuru Mama İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

– Taze ve 0 doğal besin kaynaklarından oluşan özel formülü sayesinde yetişkin köpeğinizin günlük aktivitesinden doğan beslenme ihtiyacını tam ve dengeli bir şekilde karşılar. – Beyin ve zeka gelişimi için somon balığı yağı (DHA kaynağı) içerir. – Kemik – kas gelişimi ve gerekli olan enerji için

Kuzu eti, balık eti, ekstra protein, vitamin, kalsiyumfosfor ve diğer mineraller ile zenginleştirilmiştir. – İçeriğinde kemik gelişimi için organik mineraller bulundurur. Aynı zamanda sağlıklı eklem ve kıkırdak gelişimi için Glukozamin ve Kondroitin içerir. – Yüksek kalitedeki vitamin, antioksidan katkıları ile bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı savunma direncini artırır. – Omega 3 Omega 6 temel yağ asitleri ve diğer yağ asitleri dengesi sağlanmıştır. Sinir sistemi gelişiminde, sağlıklı deri tüy yapısı oluşumunda, eklem ve damar sağlığının düzenlenmesinde etkilidir. – İçeriğindeki Kalsiyum – Fosfor dengesi sağlıklı diş ve iskelet yapısının gelişimini destekler. Ayrıca tanelerin fiziksel yapısı mekanik temizliği gerçekleştirerek diş taşı oluşumunu engeller.

 

 

Ağırlık 15.0000 kg
Marka